O Cik Cak - Cik cak

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O Cik Cak

Jsme malá česká rodinná firma Fungovar s.r.o., která vznikla za účelem pomoci maminkám vypadat i s kočárkem stále šik a trendy a přitom jim ulehčit a uvolnit ruce od zbytečností, které jsou přitom tak nezbytné při procházce s kočárkem.

Šití a oděvní výrobu jsem milovala od malička. Sedávala jsem vedle maminky, která na svém šicím stroji Veritas šila pro nás tři sourozence originální modely.

V deváté třídě jsem se rozhodovala, kterou cestou se vydat. Zvolila jsem oděvní školu.
Po maturitě jsem utekla k jiným oborům, kde jsem se naučila obchodu a marketingu.
Šicí stroj jsem pomalu deset let ani neviděla.
Když jsem čekala první dceru, koupila jsem si můj úplně první šicí stroj a ušila si set do postýlky, potom podložky do kočárku a šňůrky na dudlíky. Samozřejmě vše do barvy. Když jsem čekala druhou dceru, nutně jsem potřebovala ušít NOVÉ podložky, NOVÉ povlečení a tehdy vznikl i první Cik Cak úchyt, pochopitelně ještě ne pod touto značkou a ne úplně ve finálním vzhledu.
Po několika měsících testování výrobků prioritně českých firem, kde kupuji popruhy, karabiny, nitě a jiný oděvní materiál, jsem dnes docílila špičkové kvality ryze českého Cik Cak výrobku.

Od podzimu 2016 byla založena firma Fungovar s.r.o. Její úplný chod řídí můj muž Jiří Tesař, který se stará o velkoobchod a je to tak trochu chlapec pro všechno. Někdo této pracovní pozici říká Pan ředitel.

Děkuji za čas, který jste strávili čtením tohoto medailonku o Cik Cak.

Za Cik Cak
Ladislava Lála Tesařová


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky